ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Luftgevär 14808401
nr 1480 8401
Luftgevär
modell äldre. Längd: 107
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:46:27
150 kr